Home » Tennis Kreatief » Winterindeling jeugd 2022

Winterindeling jeugd 2022

Maandag 15.30 - 16.20Dinsdag 15.30 - 16.20Woensdag 15.30 - 16.20
Evy vd Kwast


Lucas Sonnenberg



Sarah Jansons (proef)
Ziggy Eijk

Josephine WesterhoutNorah HauwertsJet Lindenhovius
Davina SnippeFedde vd Berg
Kiki HolsinkMea Koot
Ties van BerkelNora van Heemstra
Fender MaaskantJulius vd Dungen
Samuel Hauwerts
VOL
VOL
Maandag 15.30 - 16.30Dinsdag 15.30 - 16.30Woensdag 15.30 - 16.30
Wiebe KonijnLars NoutCasper Schellart
Isis Schilperoord
Troy PoezeRein Boeder
Aimee PostXander UhlMathijs Heutink
Julian HeuleSebastiaan Vermeulen
Julie van EschZeeger AkkermansOlivier Boshuizen
Thomas WassinkChris Aalbers
Evi HolsinkJort Driessen
Tim HouwertTed Heukels
VOLStijn Lugten
Vidar van Waarde
Donderdag 15.30 - 16.20Vrijdag 15.30 - 16.20
Ruben Scheerhout


Lauren Schuurmans
Jade van HoogdalemChloe Theron
Tex vd WeideCharlie Visser
Roderik RietbergRuben de Kock
Boris Meeuwissen
Toon Korthals
Mick Meeuwissen proef
VOLVOL
Donderdag 15.30 - 16.30 Vrijdag 15.30 - 16.30
Dieuwertje HartmanTed Heukels
Saar RoordLewis Meijering
Diek van RenesseStientje Valen
Joshua KosterGuusje Mijnlieff
Stijn ScheerhoutJimm vd Berg
Tom KosterAbe Korthals
Owen Thorig
Matias L'Huillier
VOL
VOL
Maandag 16.30 - 17.30 Dinsdag 16.30 - 17.30 Woensdag 16.30 - 17.30
Luca Figuerido M.
Monty HopJosie Cietak
Alex de BoerFeline ZeilstraSara Grimmelt
Lenn vd BergTim Nobel
Lars UsherVictoria Rattink
Elly PannekeetCarmen Rattink
Juno Denninger proef
Huub Nieuwenhuizen
Mathijs Gould
Oscar Knippenburg
Christiaan vd Vorm
Jolien Langers
Philip van Zutphen
Amy van Kampen
Donderdag 16.30 - 17.30 Vrijdag 16.30 - 17.30
Oscar KnippenburgChristiaan vd Vorm
Casper SmorenburgFloris van Roesel
Tijl vd BurghDouwe van Zinnicq B.
Lilly van DamPhilip van Zutphen
Lieva BraamVeerle vd Meij
Douwe van Zinnicq B.Marnix Brouwer
Philippa van CampenNout Geerts
Max vd Broek
Marnix BrouwerFederico Fischer
Nout GeertsCoen Temminck Tuinstra
Fedde van RoosendaalOlivier Diderich
Dorian WaletPenny vd Dungen
Janne Bakker
Sepanta Mobayen
Merel Nicolai
Jula Stricker
Maandag 17.30-18.30 Dinsdag 17.30-18.30 Woensdag 17.30-18.30
Ivar WoudwijkCato Kwekkeboom








Lara vd Putten
Eoghan NieuwenhuisLynne van EwijkNoor Konijnenbelt
Daan RoordTies SiersemaLaurie Guit
Julian vd WegChristiaan KleinCathelijne Greeven
Fieke Kloren
Marlena BlazeyTim vd EijkHenry Cietak
Lucas de LeeuwMeghan NieuwenhuisFinn Seubert
Loulou BinckhorstElize LangersJulian vd Weg
Yvke ZeilstraEmily van Adrichem B.Fieke Kloren
Ruben vd VeenSofia vd WerfKarlijn Frencken
Daphne BijlLily O'BriainTies Zuidgeest
Ymke MulderRoemer Hengstmangers
Olivier Theisens
Paul Woltering
Senne Hoffman
Bima Poeze
Felix Schellart
Mac Boeder
Donderdag 17.30-18.30 Vrijdag 17.30-18.30
Paul WolteringIvar Woudwijk
Diana PorDaan Roord
Myrthe OudSeeger Willems
Else StruweLucas de Leeuw
Cato KwekkeboomThijs Leijen
Stan NobelBenjamin vd Meij
Jip Dekker
Sophie MinkLoes Polman
Sofie van Adrichem B.Luud Vermeeren
Mirte BakkerTijn Schelwald
Zonne NicolaiIsa Guit
Daphne Bijl
Jochem Snijders