Home » Tennis Kreatief » Winterindeling volwassenen 2021/2022

Indeling volwassenentraining 2021/2022

Voorlopige indeling 2021

MAANDAGOCHTEND
Baan 7
9.00-10.00 uur
Megan Benavides
Annelies van Melle
Jolke Bouwman


Baan 7
10.00-11.00 uur
Susanne Otto
Maud Gould
David Gould
MAANDAGAVOND  
Baan 1
19.15-20.15 uur
Rony Weijers
Veerle de Bruin
Annemarie Stoel
Goedele Geuskens
Baan 7
19.15-20.15 uur
Merel de Smit
Annemarie Geerts
Suzanne Moen
Nelleke
Baan 8
19.15-20.15 uur
Fleur Spronk
Justine ten Berg
Femke Mahoney
Tessa Katee
MAANDAGAVOND  
Baan 1
20.15-21.15 uur
Fanny Ritt
Eline Dekker-Cusell
Iris Brugman
Madelon vd Hoven
Baan 7
20.15-21.15 uur
Sebastiaan Driessen
Vianney Heeren
Bram Mous
Erik van Zandbergen
Baan 8
20.15-21.15 uur
Marie-Therese Tetteroo
Edith Dirks
Brigit vd Pas
Lilianne Smorenburg
Mireille Geldorp
MAANDAGAVOND  
Baan 1
21.15-22.15 uur
Dirk Bakker
Walter Steltenpool
Wim Reurts
Richard Donker
Lex Gerritsen
Baan 7
21.15-22.15 uur
Mirko Opdam
Hank Warnier
Jeroen Ligterink
Marcel van Assema
Baan 8
21.15-22.15 uur
Dirk Westdijk
Jos Vogelaar
Robert Snel
Dennis Snijder
DINSDAGOCHTEND 
Baan 7
9.00-9.30 uur
Beste Altinay
Janneke Ijske
Baan 8
9.00-10.00 uur
Anne Voolstra
Judith van Bergen
Annemarieke Heeren
Brenda Duits
Baan 7
9.30-10.30 uur
Susan van Kampen
Emmy Schlatmann
Marjon Dobber
Ilse de Niet
DINSDAGAVOND  
Baan 1
19.15-20.15 uur
Jordy van Berkum
Matthijs Hop
Arnoud Zuurbier
Bas Lobert
Steven Trijsburg
Baan 7
19.15-20.15
Nancy van Heerden
Inez Frencken
Nicole Walraven
Barbel Versteeg
Baan 8
19.15-20.15
Laura van Willigen
Elizabeth Vrijdaghs
Marijke Gutker
Caroline Schaberg
Baan 1
20.15-21.15 uur
Cher Pietersz
Lim Olsthoorn
Eva Schuurmans
Joukje Vermolen
Marit Oosterbaan
Baan 7
20.15-21.15 uur
Niels Koning
Bram Hagemeier
Frank Frenay
Michiel Hartman
Baan 8
20.15-21.15 uur
Auke van Heuzen
Marienne Verhoef
Bjorge Scheper
Angelien Aker
Nicoline Langendijk
DINSDAGAVOND  
Baan 1
21.15-22.15 uur
Sander de Brouwer
Stijn Ruiter
Frank Sloof
Adgild Hop
Baan 7
21.15-22.15 uur
Silke Kat
Sophie Litjens
Tanja Lammers
Leta Spooren
Real van Schie
Baan 8
21.15-22.15 uur
Kirsten Zwart
Anna Hustink
Katelijn Blokzijl
Judith Uyterlinde
WOENSDAGOCHTEND 
Baan 7
9.00-10.00 uur
Manon Ceelen
Meltem de Lanoy
Emily Miles
Anne Shahbazi
Baan 8
9.00-10.00 uur
An Dreijer
Anneke Verhagen
Jose Granneman
Insula van Liere
WOENSDAGOCHTEND 
Baan 7
10.00-11.00 uur
Tineke Goedendorp
Mila van Huis
Denise Markx
Katja Stokman
Baan 8
10.00-11.00 uur
Paul Greuter
Gerrie de Vries
WOENSDAGOCHTEND
Baan 7
11.00-12.00 uur
Wout Age
Jeroen Wester
Willem Petrie
Heleen Kal
Jos Out
WOENSDAGAVOND  
Baan 11 en 12
18.00-19.00 uur
Lars Jonker
Sake Smit
Casper Broertjes
Marc Broertjes
Baan 11 en 12
18.00-19.00 uur
Alexey
Jeroen van Eekelen
Pieter Langers
Maurice Driessen
Stef Kerkhoff
Baan 1
18.00-19.00 uur
Janine Eeken
Simone Boer
Birgitta Bach
Monique Pootjes
WOENSDAGAVOND  
Baan 1
19.15-20.15 uur
Christiaan Kuyvenhoven
Tim Karsmakers
Jeroen van Vilsteren
Martijn Wagenaar
Kasper de Bont
Baan 7
19.15-20.15 uur
Marieke de Bie
Inez Abels
Sara Bouwmeester
Hanne Gerritsen
Baan 8
19.00-20.00 uur
Carin Boon
Thomas Boon
Piet Koeckhoven
Rineke van Woerden
Jaap Harlaar
WOENSDAGAVOND  
Baan 1
20.15-21.15
Jose Kruijer
Peter Pijl
Richard Ottens
Inge vd Horst
Paul van Slobbe
Baan 7
20.15-21.15 uur
Hanneke Slangen
Astrid de Jonge
Gaby Mensink
Karin ten Oever
Astrid Blok
Baan 8
20.00-21.00 uur
Maya Kaulesar
Eva Motzheim
Liselotte van Gelder
Alexandra Vader
Femke Roze
WOENSDAGAVOND   
Baan 1
21.15-22.15 uur
Mariette Boersema
Paulien de Valk
Marleen van Driel
Marjolein vd Pas
Baan 7
21.15-22.15 uur
Robert Staneke
Rein van Meeteren
Oscar Ritsma
Mike Flentge
Maarten Stumpel
Baan 8
21.00-22.00 uur
Michiel Vos
Bart Siebelink
Jeroen Puttman
Iris Langeveld
Merel van Anten
Baan 12
21.30-22.30 uur
Heino de Roo
Tom Rood
Gresham Volders
Martin Bakker
Raimond Nol
DONDERDAGAVOND 
Baan 1
18.00-19.00 uur
Marguerite Nicolai
Judith Hansen
Judith Markus
Baan 7
18.00-19.00 uur
Lotte Huveneers
Sarah Huveneers
Lotte Thoolen
Juliette
Susanne
DONDERDAGAVOND   
Baan 1 en 2
19.00-20.00 uur
Ido de Haan
Sander des Tombes
Tom de Kivet
Jan Rienstra
Armand Garabedian
Richard Hermans
Aquil Koops
Andrew Damwijk
Baan 5
18.30-19.30 uur
Anieke van Vugt
Ingeborg Dolhain
Judith van der Westen
Pleuni Poleij
Baan 7
19.15-20.15 uur
Sandra van Gaart
Christina Pochadt
Ayse Erdem
Katrin Pannekeet
Ingrid van der Geest
Baan 8
19.15-20.15 uur
Heleen Klip
Ellen Vegter
Esther Jochem
Claudia Lucke
Brigit Schuringa
Baan 1 en 2
20.00-21.00 uur
Ferry Kurver
Armin Soumillion
Florien Jansonius
Merel Nobel
Wouter Beekhuizen
Bart van Bergen
Bart Verbeek
Geerard Baart
Baan 5
19.30-20.30
Liesbeth Boersma
Patricya Jablonski
Danielle van Veen
Juanita de Kock
Baan 7
20.15-21.15 uur
Egbert Willems
Evert van Anken
Sander de Leeuw
Pepijn Rijks
Erik van Elsen
Baan 8
20.15-21.15 uur
Wietse Mulder
Jacco Konings
Remco de Boer
Timo Olsthoorn
DONDERDAGAVOND   
Baan 1
21.00-22.00 uur
Antal van Hout
Menno de Vries
Hanno de Groot
Gijsbert Slappendel
Willem van Willigen
Baan 7
21.15-22.15 uur
Barbara Ballendux
Maartje Jansma
Baan 8
21.15-22.15 uur
Arno Stobbelaar
Bert Spriensma
Glynn van Asperen
Arno Grooteman
Harald van Kampen
VRIJDAGOCHTEND  
Baan 1, 2 en 3
9.00-10.00 uur
Nicky Janse
Marianne Rijnja
Margreet de Vries
Jessica Mous
Annemiek vd Berg 1/2
Peter Lagerweij
Jos Vriend
Frans van Zweden
Michiel Noordam
Baan 8
9.00-10.00 uur
Inez Guit
Marjolein Muller
Sylvia Michaelis
Nicole van Dijk
Beatrijs Blok
VRIJDAGOCHTEND   
Baan 5
10.00-11.00 uur
Eveline Fasseur
Marieke Bouman
Madeline Heukensfeldt
Claire Jacobs
Baan 7
10.00-11.00 uur
Loes Beekhuizen
Atie Hoornweg
Mirjam ter Braak
Baan 8
10.00-11.00 uur
Rian Oomen
Anouk van Gool
Marit Vet
Annemieke Vermeeren

VRIJDAGOCHTEND  
Baan 7
11.00-12.00 uur
Wim Beekhuizen
Hans ter Braak
Dion Gigengack
Baan 8
11.00-12.00 uur
Daniela Figuerido
Eline Fasseur
Carolien van Aken
Leonieke Smit
VRIJDAGOCHTEND
Baan 7
12.00-13.00 uur
Nico van Gelder
Ingrid Duindam
Yvonne Greuter
VRIJDAGAVOND
Baan 7
19.00-20.00 uur
Baukje Brink
Rolf Brink
Marjolein Meinen
Mayte Somosa
ZATERDAG 
ZATERDAGOVERDAG 
Baan 7
9.00-10.00 uur
Rob Miedema
Baan 8
9.00-10.00 uur
Gouke vd Veen
Paul Kloren
Jean Paul van Zijl
Roos Bouwmeester
Jasper Diderich
Baan 7
10.00-11.00 uur
Hans Brouwer
Geert Raaijmakers
Inge van den Berg
Heidi Lieftink
Joep Rinkel
Baan 8
10.00-11.00 uur
Lizy Diyanto
priveles 1 uur

Baan 7
11.00-12.00 uur
Marloes Beers
Frederike Lengers
Sabine Mallens
Danielle de Boo
Baan 8
11.00-12.00 uur vanaf november
Yolanda van Hooft
Marie-Jose van Geijtenbeek
Myrna Kok
Hannelou de Roo